Pembe düşünün!  Kırmızı ve beyaz rengin karışımından elde edilen kırmızının bir tonu olarak kabul edilen; saflığın masumiyetin simgesi pembe; bu sezon trend olmaya aday bir renk. 2016 yılında pembenin yükselişe geçişine hepimiz şahit olmuştuk.

Gucci, Valentino, Chanel, Fendi, Burberry ve daha birçok ünlü marka 2017 İlkbahar Yaz koleksiyonlarında pembenin ihtişamını gözler önüne serdi… Pembe renk 2017 yılında  altın çağını yaşayacak gibi görünüyor…

Sezonda aşkın, romantizmin ve hayallerin rengi pembenin hemen hemen her tonunu görmek mümkün…

Yeni sezonda bilinçaltınızdaki çocuksu pembeye ait her şeyi silmeye hazır olun. Cesur ve dişiliği ön plana çıkaran tasarımlarla artık çok daha seksi, çok daha iddialı ve cüretkar bir şekilde karşımızda…

Sokak modasının öncülerinden Olivia Palermo, Alexa Chung, Jessica Alba, Kendall Jenner, Chiara Ferragni gibi isimler pembe kombinleri içerisinde oldukça şık bir görünüme imza atıyor.

Sizler; dantelli, şifon, tül, kadife kumaşlarda pembe rengi rahatlıkla tercih edebilir, pembeyi tonları, bej, siyah ve kırmızı renkler ile cesurca kombinleyebilirsiniz.

Pembe tül, şifon eteklerinizi gri, beyaz renkteki basic t-shirt ve sweatshirtler ile ya da deri ceket ile match ederek zıt bir şıklık yaratabilirsiniz.

Romantik kesim elbiselerinizi pembe ceket ile kombinleyerek sade bir görünüm de yaratabilirsiniz. Benim size önerim; daha önceki yazımda belirttiğim gibi, 2017 sezonunda yaratıcılığınıza yer açın. Pembe ile çizgileri, kırmızıları, desenleri, oversize bedenler ile match edip zamansız bir şıklık yaratabilirsiniz.

Kısaca Moda İkonu Audrey Hepburn’un dediği gibi; Pembeye İnanıyorum!

Gülmenin en iyi kalori yakan şey olduğuna inanıyorum.

Öpüşmeye, çok öpüşmeye inanıyorum.

Her şey ters gider gibi görünürken güçlü olmaya inanıyorum.

Mutlu kadınların en güzel kadınlar olduklarına inanıyorum.

Yarının başka bir gün olduğuna inanıyorum ve mucizelere inanıyorum.

pink-004

pink-002

pink-005

pink-003

pink-001

pink

Reklamlar